ANKARA TEKFEST
02 Nisan 2019

“ANKARA’NIN İLK VE TEK TEKNOLOJİ VE OYUN FESTİVALİ”

Ankara’nın Tek Teknoloji ve Oyun Festivalinde yaklaşık 7815 metrekarelik alanda son teknolojik ürünler son kullanıcı ile buluşacak.
Katılımcılar ve ziyaretçiler, dev teknoloji markalarının bulunduğu festival alanında ziyaretçiler son trendleri takip edebilecek, alışveriş yapabilecekler.

Ankara’da, teknolojinin daha etkin kullanılması ve güncel teknolojilerin son kullanıcıyla paylaşılması adına düzenlenen B2C bir teknoloji festivalidir. Ankara’nın en büyük ve TEK festivalinde hedef, dijital gelişmelerin bireyleri bir araya getirerek yeni fikirlerin doğmasına zemin hazırlamaktır. Üç gün boyunca sektörün önde gelen şirketleri, çığır açan yeni teknolojiler ve yeni fikirler sergilenip, interaktif olarak katılımcıların ve ziyaretçilerin yeni teknolojilerle temas halinde olması sağlanacaktır. Teknoloji meraklılarının ve gençlerin teknolojinin geleceği ve hayatımıza entegrasyonu ile ilgili sorulara cevap bulabileceği bu festivalde, oyun tutkunlarını heyecanlandıracak turnuvalar, yarışmalar, yapay zekâ, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik gibi dünyanın dijitalleşmesinde önemli rol oynayan ve adeta yeni bir çağın başlamasını sağlayan gelişmeleri, dijital dünyanın devleriyle beraber paylaşmasına olanak sağlanacaktır.

Fuar Adı: TEKFEST
Konusu: Teknoloji, Bilişim, İnovasyon, Yazılım, Dijital Eğlence
Fuar Türü: İhtisas Fuarı
Başlangıç Tarihi: 03.05.2019
Bitiş Tarihi: 05.05.2019
Yer: ATO Kongre ve Sergi Sarayı, Ankara
Organizatör Kuruluş: MCI Fuarcılık Dış Tic. Ltd. Şti.
Organizatör Kuruluş Telefon No: 312 440 41 55
İşletme Başına Azami Destek Alanı: 50m2

Katılımcı Firma Profili
3D Yazıcılar, Akıllı Ev Sistemleri, Bilgisayar, Aksesuar ve Donanım Firmaları, Dijital Ürün Tasarımı ve Üretimi, Drone, E-Spor, Figür ve Oyuncak Üreticileri, Giyilebilir Teknolojiler, Konsol Donanımları Üretici ve Dağıtıcıları, Medya Kuruluşları, Mobil Cihazlar ve Donanımı, Oyun Dernekleri, Oyun ve Yazılım Geliştirici Firmalar, Oyuncu Ürünleri, Robotik, Ses ve Görüntü Sistemleri, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Tüketici Elektroniği, Video Oyun Şirketleri, Yapay Zekâ Geliştiricileri

Detaylı Bilgi: https://www.tekfestankara.com/