Aromalı Bardaklar
22 Mayıs 2019

Dünyanın dört bir yanındaki doktorlar, bir kişinin sağlığı için günde en az 2 litre normal su tüketmesi gerektiğini iddia ediyor. Ancak kimse kendi içme rejimini normalize etmeye zorlanamaz, çünkü lezzetli ve hoş kokulu meyve suları ve gazlı içecekler içmek sudan çok daha keyifli. İnsanlığın sağlıklı bir yaşam tarzı mücadelesinde yardımcı olması için, Right Cup çalışanları aynı isimde eşsiz bir bardak geliştirmeye karar vermiştir.

Yeni içeceklerin benzersizliği aromalı olmasıdır. Sıradan su, bu özel kupaya girer girmez, iştah açıcı ve suyu içen kişinin lezzetli bir meyve suyu içtiği hissini veren hoş bir hoş koku ortaya çıkarır.

İlginçtir ki, cam her bir farklı su içinizde, farklı koku vermenizi sağlayan özel bir kapsül teknolojisi kullanılarak yaratılmıştır. Yani aromalar her seferinde farklıdır. Tatlar yelpazesi portakal, limon, elma ve yabani meyveleri içermekle birlikte, yakın gelecekte üretici yelpazeyi genişletmeyi planlamaktadır.

Right Cup, 35 $ olarak fiyatlandırılıyor ve bu ürün üreticinin resmi web sitesinde ve normal çevrimdışı mağazalarında çok popüler.

Yazar: Guru Akademi Araştırma Ekibi
Kaynak: Bizoomie

Kategoriler

Kobi Gurusu Öner