Dijital pazarlama (dijital veya etkileşimli pazarlama) , bir markayı tanıtmak için tüm olası dijital kanal türlerinin kullanılmasıdır. Günümüzde bunlar şunlardır: • televizyon,
• radyo,
• internet,
• sosyal medya ve diğer kanallar.


Türkiye'de açılan işletmeler ilk etapta "Gerçek Kişiler" ve "Şirketler" başlıkları altında ikiye ayrılır. Ticari hayata katılmak isteyen ya da varlığını devam ettirmek isteyen girişimci ve/veya yatırımcı bu yapılara bağlı olarak ticari hayatta yer alabilir.


Hastalık, iş kazası, engelli durumu nedeniyle iş gücünü kaybetmiş insanlar ödedikleri düşük primle emekli olabiliyor. Malulen emekli olacak kişinin %60 iş gücünde kayıp olması gerekiyor.


Pazarlama, her işletmenin hayatta kalması için önemlidir. Küçük işletme sahibi olarak, muhtemelen küçük işletme pazarlama stratejiniz vardır.


Anlık olarak değişen verileri izlemek için pek çok yolunuz bulunsa da yapacağınız tercihler daha etkin bir şekilde finans piyasalarını takibi sağlayabilir. Günümüz teknolojisinde neredeyse tüm platformlarda piyasa verileri anlık olarak izlenebiliyor, bunun için internet erişiminizin olması yeterli olacaktır.


En Hızlı İş Sektörleri
Son yılların en hızlı gelişen ve gittikçe de büyüyen endüstri kollarını sıraladığımızda karşımıza şaşırtıcı ve bir o kadar cazip alanlar çıkıyor. Yapılan araştırmalar en hızlı gelişen sektör olarak konut alanını işaret ediyor.


Web Seminer Nedir?Temel olarak, bir web semineri online ortamda sunular seminerdir. Önceden kaydedilmiş bir video sunabileceğiniz gibi, çoğu zaman canlı yapılması tercih edilir.


Günümüzde bilgi-iletişim teknolojileri ve finansal teknoloji alanındaki hızlı gelişmeler ile elektronik belge uygulamalarında kat edilen önemli gelişmeler, mükelleflerimizin iş süreçlerini, ödeme ve tahsilat süreçlerini, müşterilerine düzenlemekte oldukları belgelerin oluşturulması, iletilmesi ve muhafazasında sağlamakta olduğu verimlilik, maliyet avantajı, işlem kolaylığı ve etkin analiz ve denetim kolaylığı nedeniyle, yeni uygulamaların mükelleflerimizin kullanımına sunulmasının önemini artırmaktadır.Bu kapsamda, bankalar, elektronik para kuruluşları, ödeme kuruluşları ve yeni nesil ödeme kaydedici cihaz üreticilerince sunulan yeni teknolojik gelişmelere uygun, kullanımı kolay ve mobilitesi yüksek ve fiziksel / klasik tahsilat araçları (fizik POS cihazları) gerektirmeyen daha düşük maliyetli çözümler uygulamada ortaya çıkmaya başlamaktadır.
04 Temmuz 2019