'MODA' - OTOMATİK MAKYAJ CİHAZLARI
18 Mayıs 2018

Hemen hemen her kadın, makyajın günlük bir sorun olduğu konusunda hem fikirdir. Zira makyaj yapmak oldukça zaman ve enerji tüketici bir etkinliktir. Üstüne üstlük, doğru makyaj malzemesini doğru sırayla kullanmak bile çoğu zaman deneyim isteyen bir uğraş haline geliyor.

Bu sorunu çözmek için İsveçli şirket Foreo Enstitüsü aktif bir rol aldı ve MODA adında eşsiz bir güzellik ürünü geliştirdi.

Evde rahatça kullanılabilecek olan portatif makyaj ürünü temel olarak yapay zeka prensiplerine dayanmaktadır. Akıllı makyaj sistemine ait sistem şu şekilde çalışıyor: Cihaza sahip olan kişinin yüzünü, cihazın gövdesinde konumlanmış olan genişçe ve özel olarak yapılmış boş alana sokarak sahibinin yüzünü, cihazın gövdesindeki özel geniş bir deliğe sokar ve çok çabuk ve en önemlisi, zahmetsizce ve mükemmel bir makyaj performansı sunar.

MODA, özel bir mobil uygulama ile ilişkilidir ve akıllı telefon olmadan düzgün çalışamaz. Uygulama kadının fotoğrafını, yaşını ve anatomik özelliklerini dikkatlice analiz eder. Kadın sevdiği resmi seçer, ona “tıklar” ve sakince seçtiği makyaja sahip olur.

Cihaz sırayla tüm eylemleri gerçekleştirir: önce yüz temizlenir, sonra cilt tonu düzeltilir, taban uygulanır ve dekor uygulanır.

Cihazın özel bir hipoalerjenik boya kullandığı unutulmamalıdır - makyaj mürekkebi özel olarak patentlidir, güvenlik açısından test edilmiş ve lisanslanmıştır.

Kaynak: https://www.beboss.ru/bizideas/2109-avtomaticheskiy-makiyazh

Kategoriler

Kobi Gurusu Öner