Arama Motoru Optimizasyonu, son on yılda zorunlu hale gelen bir pazarlama stratejisidir.
İşte SEO'nun öngördüğü 2019 trendlerinden sadece birkaçı.


KOBİ’ler için güvenli internet kullanımını anlatan yararlı bilgi dizimize e-posta güvenliğinizi arttırmanızı sağlayacak 5 yeni bilgiyle devam ediyoruz.1.
18 Ekim 2018


KOBİ’ler için güvenli internet kullanımını anlatan yararlı bilgi dizimize e-posta güvenliğinizi arttırmanızı sağlayacak 5 yeni bilgiyle devam ediyoruz. 1.
18 Ekim 2018Günümüz dünyasında sık kullanılan popüler e-posta servis sağlayıcıları farklı güvenlik önlemlerine sahiptir. Bütün bu e-posta sağlayıcıları, kullanıcılarının hesabını korumak için tam zamanlı ve çeşitli güvenlik önlemleri sağlamaktadırlar.
05 Ekim 2018


İnsan sayısının yaklaşık 7.7 milyar olduğu gezegenimizde 2 milyara yakın web sitesi olduğu yani neredeyse her dört kişi için bir web sitesinin bulunduğu düşünülürse, başarılı bir web sitesi sahibi olmak için sadece teknik kodlama (html) kriterlerini sağlamanın yeterli olmayacağı açıktır.


KOBİ’ler, dijital ekonomide boyutunda rekabet etmek için, kendi sektörlerindeki liderlerin ne beklediklerini ve taklit etmelerini sağlayacak bir arka plana sahip olmayı göze alamazlar. Bu durum çoğu zaman rakiplerinden geri kalmalarına sebebiyet verir.
01 Ağustos 2018


Kimya endüstrisi 4.0, dijitalleşmenin yayılması, kapalı çevrim ekonomisinin ilkeleri ve sürekli büyüme ile önümüzdeki on yıllarda belirlenecek olan kimyasal ve ilaç endüstrisinin geliştirilmesinde dördüncü aşamaya başlanması anlamına gelmektedir.
31 Temmuz 2018


Akıllı fabrikalar yaratmak ve nesnelerin interneti kavramı aracılığıyla nesneler arasında haberleşmeyi sağlayarak verimliliği maksimize etmek küresel bazda bir eğilim olsa da, üretimde insani dokunuşu geri getirmeyi amaçlayan yeni bir eğilim ufukta belirmeye başlıyor. Bu yeni eğilim “Endüstri 5.
02 Temmuz 2018


İstatistiklerden ve makine öğrenimi gibi bilime dayanan, veri kümelerini analiz etmek için birçok farklı yöntem vardır. Liste, tam teşekküllü bir örnek gibi görünmese de çeşitli sektörlerdeki en popüler yaklaşımları net biçimde yansıtmaktadır.
29 Haziran 2018


Günümüz dünyasında KOBİ’lerin işlerini kolaylaştıracak 3 mobil uygulamayı sizler için derledik. EVERNOTEEvernote, işlerinizi zahmetsizce organize etmeniz için gerekli araçları sunar.
16 Mayıs 2018


Web sitenize dijital görsel optimizasyonu yaparak, web sitenize arama motorlarında daha fazla yer bulabileceksiniz.Başarılı bir dijital görsel optimizasyonu için KOBİ’lerin yapması gereken bazı ipuçlarını sizler için derledik.
16 Mayıs 2018


Büyük Veri Nedir?Basitçe ele alacak olursak, büyük miktardaki verilerin yönetimi ve analizi ‘’Büyük Veri’’ olarak tanımlanabilir. McKinsey Enstitüsü'ne ait ''Büyük Veri: Yenilik, Rekabet ve Verimlilik için Yeni Bir Sınır'' raporuna göre, ''büyük veri'' terimi alışageldiğimiz tipik veri tabanlarının özellerini aşan veri kümelerini ifade eder.
18 Nisan 2018


"Endüstri 4.0" Bileşenleri / Nesnelerin İnterneti - 2KOBİ’LERİN UFKUNU AÇACAK 10 IOT EĞİLİMİForrester Research analistlerinin Aralık 2017'de yayınladıkları raporda, günümüz dünyasını 2018'de bekleyen 10 temel Internet of Things (IOT) eğilimi listeleniyor.


Pek çoğu uzun yıllardan beri kendi başlarına kullanılan teknolojiler Endüstri 4.0 kavramının gelişimiyle beraber, birbirleriyle entegre olarak çalışmaya ve daha işlevsel hale geldiler.
08 Ocak 2018


ENDÜSTRİ 4.0 DÖRDÜNCÜ SANAYİ DEVRİMİ NEDİR?Bir önceki yazımızda Sanayi 4.
22 Aralık 2017


Sanayi 4.0: Nasıl Keşfettik?Sanayi 4.
05 Aralık 2017